Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/2041
Weighted Hardy's inequalities for negative indices
Prokhorov, Dmitry V.

Data: 2004
Resum: In the paper we obtain a precise characterization of Hardy type inequalities with weights for the negative indices and the indices between 0 and 1 and establish a duality between these cases.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Matèria: Hardy's inequality ; Weight function ; Negative indices ; Duality
Publicat a: Publicacions matematiques, V. 48 N. 2 (2004) , p. 423-443, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/10.5565-PUBLMAT_48204_08
DOI: 10.5565/PUBLMAT_48204_08
DOI: 10.5565/38105


22 p, 168.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-03-13, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir