Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/21989
Shelah's Singular Compactness Theorem
Eklof, Paul C.

Data: 2008
Resum: We present Shelah’s famous theorem in a version for modules, together with a self-contained proof and some examples. This exposition is based on lectures given at CRM in October 2006.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 52 n. 1 (2008) p. 3-18, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_52108_01


16 p, 185.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2007-12-04, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir