Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/21997
Parabolic curves for diffeomorphisms in C2
Brochero Martínez, F. E. (UFMG (Belo Horizonte, Brasil). Departamento de Matemática)
Cano, F. (Universidad de Valladolid. Departamento de Algebra, Geometría y Topología)
López-Hernanz, L. (Universidad de Valladolid. Departamento de Algebra, Geometría y Topología)

Data: 2008
Resum: We give a simple proof of the existence of parabolic curves for diffeomorphisms in (C 2 , 0) tangent to the identity with isolated fixed point.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 52 n. 1 (2008) p. 189-194, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_52108_09


6 p, 115.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2007-12-04, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir