Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/22828
Sistemes dinámics : les matemàtiques del professor W. Szlenk
Alsedà i Soler, Lluís (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1997
Resum: L’objectiu d’aquesta xerrada és donar a conèixer a nivell humà i matemàtic la figura d’en Wiesław Szlenk, mort el 26 de juliol de 1995 a l’Hospital Clínic de Barcelona, a aquells membres de la comunitat matemàtica de la Universitat Autònoma de Barcelona que no hi varen tenir un contacte intens.
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; publishedVersion
Matèria: Matemática ; Biomatemàtica ; Wiesław Szlenk ; Sistemes dinàmics ; Biológia matemàtica
Publicat a: Butlletí de la Societat Catalana de Matemàtiques, Vol. 12, N. 1 (1997) , p. 7-16, ISSN 0214-316X

Adreça alternativa: http://revistes.iec.cat/index.php/BSCM/article/view/9719/9713
Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/ButlletiSCM/article/view/202737


10 p, 184.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2008-01-10, darrera modificació el 2016-09-05



   Favorit i Compartir