Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/22831
Les sèries temporals
Utzet i Civit, Frederic (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament d’Estadística)

Data: 1993
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; publishedVersion
Matèria: matemática ; estadística ; anàlisi espectral ; time-series ; Box-Jenkins ; spectrum analysis
Publicat a: Butlletí de la Societat Catalana de Matemàtiques, Vol. 8 (1993) , p. 23-110, ISSN 0214-316X

Adreça alternativa: http://revistes.iec.cat/index.php/BSCM/article/view/9895/9889
Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/ButlletiSCM/article/view/149407


90 p, 4.2 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2008-01-10, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir