Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/22834
Primeres Jornades de Matemàtiques i Didàctica de les Matemàtiques : Universitat Autònoma de Barcelona, 6 i 7 de febrer de 1991
Gascón, Josep (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1991
Drets: Aquest document està subjecte a una llicència d'ús Creative Commons. Es permet la reproducció total o parcial i la comunicació pública de l'obra, sempre que no sigui amb finalitats comercials, i sempre que es reconegui l'autoria de l'obra original. No es permet la creació d'obres derivades. Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; publishedVersion
Matèria: matemática - ensenyament ; didáctica de les matemàtiques
Publicat a: Butlletí de la Societat Catalana de Matemàtiques, Vol. 6 (1991) , p. 11-12, ISSN 0214-316X

Adreça alternativa: http://revistes.iec.cat/index.php/BSCM/article/view/9875/9869
Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/ButlletiSCM/article/view/149387


2 p, 161.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2008-01-10, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir