Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/28260
Euler and Navier-Stokes Equations
Constantin, P.

Data: 2008
Resum: We present results concerning the local existence, regularity and possible blow up of solutions to incompressible Euler and Navier-Stokes equations.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 52 n. 2 (2008) p. 235-265, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_52208_01


31 p, 251.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2008-08-21, darrera modificació el 2016-06-12



   Favorit i Compartir