Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/29178
Publicacions de la Secció de Matemàtiques
Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques

Publicació: Bellaterra : Universitat Autònoma de Barcelona , 1976-1987.
Periodicitat: Irregular
Dates de publicació: Vol. 1 (1976)- Vol. 31 (1987)
Nota: Continuada per: Publicacions matemàtiques = ISSN 0214-1493.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Textos en català, castellà, anglès i francés
Document: Revistes electròniques
Matèria: Matemàtica ; Revistes
ISSN: 2014-4369 ; 0210-2978 (versió paper)

Continuada per la revista Publicacions matemàtiques: http://ddd.uab.cat/record/52
Adreça alternativa de la revista: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/issue/archive


v. 31 n. 1
(1987)


v. 30 n. 2/3
(1986)


v. 30 n. 1
(1986)


v. 29 n. 2/3
(1985)


v. 29 n. 1
(1985)


v. 28 n. 2/3
(1984)


v. 28 n. 1
(1984)


v. 27 n. 2
(1983)


v. 27 n. 1
(1983)


v. 26 n. 3
(1982)


v. 26 n. 2
(1982)


v. 26 n. 1
(1982)


v. 25
(1981)


v. 24
(1981)


v. 23
(1981)


v. 22
(1980)


v. 21
(1980)


v. 20
(1980)


v. 19
(1980)


v. 18
(1980)


v. 17
(1980)


v. 16
(1979)


v. 15
(1979)


v. 14
(1979)


v. 13
(1979)


v. 12
(1979)


v. 11
(1979)


v. 10
(1978)


v. 9
(1978)


v. 8
(1978)


v. 7
(1978)


v. 6
(1977)


v. 5
(1977)


v. 4
(1977)


v. 3
(1976)


v. 2
(1976)


v. 1
(1976)


El registre apareix a les col·leccions:
Publicacions periòdiques > Revistes > Revistes de la UAB

 Registre creat el 2008-10-16, darrera modificació el 2016-10-29



   Favorit i Compartir