Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/35644
The periodic solutions of the second order nonlinear difference equation
Musielak, Ryszard
Popenda, Jerzy

Data: 1988
Resum: Periodic and asymptotically periodic solutions of the nonlinear equation OZX~ +- a f(xn) = 0, n E N, are studied.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 32 n. 1 (1988) p. 49-56, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_32188_03


8 p, 146.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-03-31, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir