Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36013
Factoring Rosenthal Operators
Álvarez, Teresa

Data: 1988
Resum: In Chis paper we show that a Rosenthal operator factors through a Banach space containing no isomorphs of 11.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 32 n. 1 (1988) p. 87-89, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37547
DOI: 10.5565/PUBLMAT_32188_07
DOI: 10.5565/37547


3 p, 80.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-20, darrera modificació el 2017-04-25



   Favorit i Compartir