Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36035
Exponential law for uniformly continuous proper maps.
Ayala, R.
Domínguez, E.
Quintero, A.

Data: 1988
Resum: The purpose of this note is to prove the exponential law for uniformly continuous proper maps.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 32 n. 1 (1988) p. 123-127, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37551
DOI: 10.5565/37551


5 p, 152.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-21, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir