Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36041
On a characterization of azumaya algebras.
Dicks, Warren 1947-

Data: 1988
Resum: A direct proof of Braun's characterization of Azumaya algebras is given.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 32 n. 2 (1988) p. 165-166, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37557
DOI: 10.5565/37557


2 p, 52.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-21, darrera modificació el 2017-04-25



   Favorit i Compartir