Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36137
Rational approximation near zero sets of functions.
Paramonov, Peter V.

Data: 1989
Resum: The paper deals with the relation between global rational approximation and local approximation off the zero set. Also connections with the problem f2 Є R(X) => f Є R(X) are studied.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 33 n. 1 (1989) p. 59-68, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_33189_05


10 p, 221.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-24, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir