Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36290
On the jacobian criterion of formal smoothness.
Rodicio, Antonio G.

Data: 1989
Resum: We give a short proof of the jacobian criterion of formal smoothness using the Lichtenbaum-Schlessinger cotangent complex.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 33 n. 2 (1989) p. 339-343, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_33289_10


5 p, 108.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-29, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir