Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36292
Inductive limits of vector-valued sequence spaces.
Bonet, José
Dierolf, Susanne
Fernández, Carmen

Data: 1989
Resum: Let L be a normal Banach sequence space such that every element in L is the limit of its sections and let E = ind En be a separated inductive limit of locally convex spaces. Then ind L(En) is a topological subspace of L(E).
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 33 n. 2 (1989) p. 363-367, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37592
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33289_12
DOI: 10.5565/37592


5 p, 128.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-04-29, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir