Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/36382
Dualite symplectique, feuilletages et geometrie du moment.
Molino, P.

Data: 1989
Resum: One gives the linlcs between th notions of singular foliations, Γ-structures and momentum mapping in the context of symplectic geometry.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 33 n. 3 (1989) p. 533-541, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37605
DOI: 10.5565/PUBLMAT_33389_11
DOI: 10.5565/37605


9 p, 315.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-05, darrera modificació el 2017-05-24



   Favorit i Compartir