Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/38656
The connective K-theory of spinor groups.
Magalhâes, Luísa

Data: 1990
Resum: We study the properties of the connective K-theory with Z2 coefficients of the Lie groups Spin(n). This generalises some work of L. Hodgkin.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 34 n. 1 (1990) p. 129-134, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_34190_09


6 p, 166.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-08, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir