Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/38733
Asymptotic equivalence of impulsive differential equations in a Banach space.
Bainov, D. (Dimitur)
Kostadinov, S. I.
Myshkis, A. D.

Data: 1990
Resum: By means of Schauder's fixed point theorem sufficient conditions for asymptotic equivalence of impulsive equations in a Banach space are found.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 34 n. 2 (1990) p. 249-257, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_34290_03


9 p, 224.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-11, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir