Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/38735
On the maximality of the sum of two maximal monotone operators.
Hassan, Riahi

Data: 1990
Resum: In this paper we deal with the maximal monotonicity of A + B when the two maximal monotone operators A and B defined in a Hilbert space X are satisfying the condition: [fórmula disponible al document original] is a closed linear subspace of X.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 34 n. 2 (1990) p. 269-271, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_34290_05


3 p, 85.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir