Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/38784
Category measures on Baire spaces.
Ayerbe Toledano, J. M.

Data: 1990
Resum: The purpose of this paper is to give a necessary and sufñcient condition to define a category measure on a Baire topological space. In the last section we give some examples of spaacs in these conditions.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 34 n. 2 (1990) p. 299-305, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_34290_09


7 p, 205.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-12, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir