Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/39212
The work of Jose Luis Rubio De Francia

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 9-93, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_35191_01


85 p, 1.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-05-22, darrera modificació el 2016-06-26



   Favorit i Compartir