Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/40287
Dilations associated to flat curves
Wainger, Stephen

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 35 n. 1 (1991) p. 251-257, ISSN 0214-1493

DOI: 10.5565/PUBLMAT_35191_11


7 p, 135.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-06-19, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir