Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/48301
Sobre tres topònims berebers a les illes Orientals d'Al-Andalus
Barceló, Miquel 1939- (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Ciències de l'Antiguitat i de l'Edat Mitjana)

Data: 1980
Drets: Article de fons Creative Commons
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Faventia, V. 2 n. 2 (1980) p. 131-136, ISSN 0210-7570

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/Faventia/article/view/46653


3 p, 84.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Faventia
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-10-05, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir