Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/48314
Puntos de reposo genéricos y trayectorias periódicas de semisistemas dinámicos definidos por ecuaciones diferenciales funcionales
Perelló Valls, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 1 (1976) p. 1-60, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_01176_01


66 p, 1.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-06, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir