Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/48319
H-Espais
Castellet, M.

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 81-93, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_02176_05


14 p, 202.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-06, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir