Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/48321
El teorema de Fermat
Bayer, P.

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Matèria: Fermat, Pierre de
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 2 (1976) p. 94-110, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_02176_06


18 p, 328.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-06, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir