Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/48441
Soluciones periodicas de ecuaciones diferenciales funcionales de tipo neutro con parámetro pequeño
Perelló Valls, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1976
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; altres ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 3 (1976) p. 89-89, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_03176_09


1 p, 16.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-07, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir