Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/48447
Reticulos distributivos y cohomología de espacios noetherianos y compactos con valores en un haz
López Villacampa, Amparo

Data: 1977
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 5 (1977) p. 1-112, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_05177_01


110 p, 1.7 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-07, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir