Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49454
Espacios de Köthe y series de Dirichlet
Prada Blanco, J.

Data: 1977
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 79-95, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37171
DOI: 10.5565/PUBLMAT_06177_05


17 p, 209.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2017-03-21



   Favorit i Compartir