Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49456
Group rings in which every left ideal is a right ideal
Menal Brufal, Pere, 1951-1991 (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1977
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 6 (1977) p. 97-105, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_06177_06


9 p, 178.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir