Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49458
Sobre radicales finitos y linealidad residual de grupos nilpotentes
Menal Brufal, Pere, 1951-1991 (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 7 (1978) p. 1-70, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_07178_01


72 p, 1.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir