Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49464
Algunas ideas sobre la desingularización de un espacio análitico complejo
Vicente, J. L.

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 8 (1978) p. 87-111, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_08178_03


25 p, 437.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir