Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49467
Sur la variété de collision triple
Simó, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 8 (1978) p. 131-142, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_08178_05


12 p, 200.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir