Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49468
Addendum

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 8 (1978) p. 143-143, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37182
DOI: 10.5565/PUBLMAT_08178_06


1 p, 11.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2017-03-21



   Favorit i Compartir