Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49470
Flux geodésic en superficies de revolució
Solà-Morales i Rubió, Joan de

Data: 1978
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 9 (1978) p. 1-75, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_09178_01


75 p, 1.1 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir