Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49484
La variedad de los módulos y la teoría clásica de invariantes proyectivos
Gaeta, Federico

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 21-40, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_11179_02


20 p, 367.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir