Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49577
La monqdromia de Picard-Lefschetz en el estudio de las singularidades complejas.
Navarro Aznar, V.

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 12 (1979) p. 37-63, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_12179_03


28 p, 568.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir