Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49584
Subálgebres de L∞ que contenen a l'Álgebra del Disc
Castillo, Joan del
Cufí i Sobregrau, Julià, dir.

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 13 (1979) p. 5-60, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_13179_01


56 p, 935.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir