Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49589
Evoluciones finales y movimientos quasi-aleatorios en el problema restringido de 3 cuerpos
Llibre, Jaume

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 15 (1979) p. 9-124, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_15179_01


116 p, 1.8 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir