Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49591
Fibracions d'esferes per esferes mòdul
Aguadé i Bover, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 16 (1979) p. 5-117, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_16179_01


113 p, 1.7 MB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir