Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49596
Martingales à variation indépendante du chemin dans une filtration produit
Mualart, D.
Sanz, M.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 17 (1980) p. 47-56, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_17180_05


10 p, 163.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir