Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49664
Resolución numérica de problemas de control óptimo
Moreno, Carlos

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 18 (1980) p. 109-120, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37225
DOI: 10.5565/PUBLMAT_18180_08


12 p, 189.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-16, darrera modificació el 2017-03-28



   Favorit i Compartir