Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49790
Estimación del conjunto de coincidencia para ciertas inecuaciones variacionales
Diaz Diaz, Gregorio

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 18 (1980) p. 189-197, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_18180_13


9 p, 131.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir