Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49794
Un problema per als matematics : com es perd l'uniformitat d'un medí
Perelló Valls, Carles (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 19 (1980) p. 51-62, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_19180_04


12 p, 252.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir