Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49795
Problema de contorno para una ecuación diferencial funcional de tipo mixto y consideraciones sobre problemas no locales
Andrés Yebra, José Luis

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 19 (1980) p. 63-73, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_19180_05


11 p, 180.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir