Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49796
Ecuaciones diferenciales estocásticas : ruido blanco y de color
Sancho, J. M.
San Miguel, M.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 19 (1980) p. 75-86, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_19180_06


12 p, 216.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir