Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49819
Sobre funcions de negació feble per la teoria de conjunts difusos
Esteva, Francesc
Domingo, Xavier

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 73-77, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_13


5 p, 106.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir