Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49823
Sobre l'axiomática de Keisler de l'anàlisi no-standard
Pla Carrera, Josep

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 93-95, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_17


3 p, 56.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir