Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/49911
Constricción respecto de homomorfos
Cortés Monleón, Amparo

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 129-132, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_26


4 p, 80.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-22, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir