Per citar aquest document: http://ddd.uab.cat/record/50114
Càlcul dels números de Hodge d'una hipersuperficie llisa en espais multiprojectius
Panyella Brustenga, Francesc

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 267-268, ISSN 0210-2978

DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_57


2 p, 44.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-26, darrera modificació el 2016-06-11



   Favorit i Compartir